Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

"Lielās brokastu olas" lielām dienām un lieliem rītiem!

Viens no pircēju iemīļotākajiem Balticovo produktiem "Lielās brokastu olas" ir atgriezies veikalu plaukots ar jaunu un pavasarīgu iepakojuma dizainu. Iepriekšējo Re-pet caurspīdīgo plastmasas iepakojumu ir nomainījis gaišs un elegants kartona iepakojums. Iepakojumā iepakotas 10 gb bēšas vai brūnas krāsas kūtī dētas jeb ārpus sprostu apstākļiem dētas vistu olas, kuras marķētas ar ciparu "2" . 

Produkta nosaukums "Lielās brokastu olas"  jau pats pasaka priekšā, ka tās ir L izmēra olas, kur vienas olas svars  ir no 63 - 72g. 

Olas ar bēšas krāsas čaumalu būs iespējams nokrāsot tik pat labi kā baltas krāsas olas, tādēļ šajās Lieldienas olu krāsošanai iesakām izvēlēties Lielās brokastu olas.


Balticovo Lielās brokastu olas var iegādāties lielājakos veikalu tīklos visā Latvijā.