Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Ziemassvētku brokastu olas

Ziemassvētkos visskaistākais ir to gaidīšanas laiks. Adventes kalendāra lodziņa atvēršana ik rītu, dāvanu gatavošana, kā garšīga cepšana, piparkūkas, eglītes meklējumi, rotājumu pārcilāšana un iedegtas sveces Adventes 

vainagā. Tik daudz skaistuma un svētsvinīgu mirkļu saspiests vienā mēnesī. Kaut kā sevi un mīļos apkārt ir jāiepriecina un vislabāk to ir darīt ar ko patiesi gardu.

Olas noteikti ir neatņemama sastāvdaļa gada nogales svētku galda gardumu pagatvošanai- pīrāgi, salāti, piparkūkas, kūkas, deserti un vēl un vēl.....


Par godu Ziemassvēktiem esam radījuši jaunu etiķeti Balticovo produktam Lielās Brokastu olas. Uz šo svēktu sezonu tās ir pārtapušas par "Ziemassvēktu brokastu olām" ar tematisku un košu etiķeti.

Brokastu olu iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādātām PET pudelēm.  Šis materiāls  tiek saukts par Re-PET materiālu un tas pakļaujas pārstrādei, no kura atkal var ražot jaunu iepakojumu un citus platsmasas izstrādājumus.

Ziemassvēktu brokastu olas var iegādāties lielājakos veikalu tīklos visā Latvijā, bet pēc svētkiem uz iepakojuma atgriezīsies iepriekšējā produkta etiķete.