Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Par sešpadsmit reizēm palielinājies „Balticovo” vārīto olu pārdošanas apjoms

„Pirms diviem gadiem pārdevām piecas tonnas vārīto olu mēnesī, bet tagad esam sasnieguši rekordu, un pārdodam astoņdesmit tonnas mēnesī,” informē kompānijas valdes priekšsēdētājs Arnis Veinbergs. „Attiecībā uz vārīto olu pārdošanas apjomu šobrīd esam sasnieguši sākotnēji uzstādīto mērķi un plānojam turpmāku izaugsmi šajā pārdošanas segmentā. Mēs turpināsim attīstību, ieguldot inovatīvu produktu izstrādē un ražošanā.”

Vārītas un nolobītas olas ir produkts ar pievienoto vērtību, kas ir pieprasīts HORECA sektorā. Vārītas olas „Balticovo” realizē visos eksporta tirgos un arī Latvijā.

Uzņēmuma investīcijas jaunā ceha iekārtās bija 300 tūkstoši eiro. Cehā atrodas pilna automātiskā līnija: olu vārīšanas, lobīšanas un pakošanas iekārta. Šis cehs pamatā tika būvēts eksporta nolūkiem, un jau sākotnēji tika plānots eksportēt no 60 līdz 80 tonnām vārītu olu mēnesī. Vārīto olu ceha ražošanas jauda ir 25 000 olu stundā, kas ir ~1 t produkcijas stundā, līdz ar to strādājot vienā maiņā, mēneša ražošanas apjoms var sasniegt 240 t produkcijas mēnesī.

AS „Balticovo” eksportē līdz 70% no savas produkcijas visā Eiropas Savienībā. Šobrīd AS „Balticovo” tiek ražotas arī vārītās olas, pankūku un omlešu masa, melanža (šķidro olu masa), olu pulveris, rapša eļļa, majonēze.


Par AS „Balticovo”

AS „Balticovo” ir uzņēmums ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot līdz 70% no saražotās produkcijas. Ražotnē notiek pastāvīga produktu kvalitātes kontrole stingrā veterinārā uzraudzībā. Bāzes uzņēmums putnu fabrika „Iecava” dibināts 1972. g., SIA „Balticovo” – 1993. g. Īpašnieks ar 95% uzņēmumu akciju – Latvijas pilsoņiem piederošais „BCO”. Šobrīd Ziemeļeiropas valstu vidū AS „Balticovo” ir olu un olu produktu ražošanas nozares līderis ar tirgus daļu Latvijā ap 40%. Uzņēmuma reorganizācija uzsākta 2004. gadā. Investīcijas kopš 2005.g. sākuma ir ap 42 miljoniem eiro. Strādājošo skaits 2014.g. – 208 darbinieki. AS „Balticovo” ir saņēmusi ISO 9001, ISO 22 000, BRC un IFS kvalitātes standartu apliecinājumus. Uzņēmuma pārvaldībā ieviests ISO 31 000 standarts. 2010. g. zīmols „Balticovo” iekarojis otro vietu „Mīlētāko pārtikas zīmolu” topā, kā arī atzīts par efektīvāko lauksaimniecības produkcijas ražotāju Baltijā un otru eksportspējīgāko uzņēmumu Latvijā. AS „Balticovo” atrodas Latvijā, Iecavas novadā.

Papildu informācija: www.balticovo.lv un Liāna Bokša, e-pasts: liana@idea-media.lv