Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Līgo Brokastu olas


Olas ir neatņemama sastāvdaļa Līgo svētku galda gardumu pagatvošanai- pīrāgi, salāti un pat Jāņu siers tiek celts galdā ikvienā mājā!

Par godu gaidāmajiem Līgo svēktiem esam radījuši jaunu etiķeti Balticovo produktam Lielās Brokastu olas. Uz šo svēktu sezonu tās ir pārtapušas par “Līgo brokastu olām” ar tematisku un košu etiķeti.

Brokastu olu iepakojums ir izgatavots no 100% pārstrādātām PET pudelēm.  Šis materiāls  tiek saukts par Re-PET materiālu un tas pakļaujas pārstrādei, no kura atkal var ražot jaunu iepakojumu un citus platsmasas izstrādājumus.

Līgo brokastu olas var iegādāties lielājakos veiklau tīklos visā Latvijā, bet pēc svētkiem uz iepakojuma atgriezīsies iepriekšējā produkta etiķete.