Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Gada Prece 2020- Balticovo M/A 10 gb olas

17. novembrī notika Latvijas Tirgotāju asociācijas svinīgā “Gada prece 2020” balvas pasniegšanas ceremonija. Balvas uzvarētājiem pasniedza Zemkopības ministrs Kaspars Gerhards, Latvijas Tirgotāju asociācijas presidents Henriks Danusēvičs un Latvijas Tirgotāju asociācijas līdzpriekšsēdētājs Dainis Domiņš. Apbalvojumu “Gada prece”piešķir pircējs diendienā produktus izvēloties pie veikalu plaukta. 


Šogad nosaukumu “Gada prece 2020” ieguvuši 11 vairāk pārdotie produkti dažādās preču kategorijās un olu kategorijā šo nomināciju ir ieguvis produkts- Balticovo Vistu olas M/A 10 gb, kuru iepakojums, ražots no pārstrādātām PET pudelēm.

Populārākās un patērētāju ikdienā pirktākās preces nosaka, apkopojot iepriekšējā gada pārdošanas apmērus Latvijā. Šo produktu izcelšanai ir reģistrēta Eiropas preču zīme “Gada prece” (“Product of the Year”), un šo preču zīmi jau kopš 2003.gada piešķir LTA. Atbilstību “Gada preces” nosaukumam nosaka dažādās preču kategorijās aptaujājot nozīmīgākos tirgotājiem, kā arī iepazīstoties ar tirgus izpētes datiem.

 Kopumā šajos gados nosaukumu „Gada prece” ir ieguvuši 674 produkti un preces . Tās mērķis ir apzināt un popularizēt gada preci mazumtirdzniecībā.

Pateicamies Latvijas Tirgotāju asociācija par izvirzīto nomināciju un apbalvojumu. 
 Vienmēr novērtējam mūsu klientus, un patiesi priecājamies par ikvienu sasniegumu!