Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo uzsāk graudu iepirkumu jaunajā elevatorā – pieņemšanas ātrums palielināts piecas reizes

Balticovo uzsāk graudu ieprikumu, aicinot graudkopjus ražu nodot kādā no pieņemšanas punktiem Iecavā, Madonā vai Bēnē. Lai maksimāli samazinātu graudu pieņemšanas laiku, pilnībā atjaunots pirmsapstrādes komplekss Iecavā. Graudu pieņemšanas ātrums ir palielināts no 60 līdz 300 tonnām stundā, nodrošinot, ka vienas mašīnas vidējais apstrādes ilgums ir tikai 15 minūtes. Savukārt graudu uzglabāšanas kapacitāte ir palielinājusies par 23 tonnām, sasniedzot 50 000 tonnas. Tāpat pieckāršojušās ir kaltēšanas jaudas, kas ir šobrīd ir īpaši svarīgi, ņemot vērā pašreizējos lietainos laika apstākļus un veldrē sagūlušos tīrumus.

Balticovo iepērk miežus un visu kvalitātes grupu kviešus, kas šobrīd ir īpaši aktuāli, jo spēcīgo lietavu dēļ daļa ražas varētu būt ar augstāku dīgšanas procentu, kas neatbildīs pārtikas klases kvalitātei, tomēr būs noderīgi lopbarības ražošanai.

“Jau izsenis Balticovo vistu barību ražo pašu spēkiem, izmantojot gandrīz 50 gadu laikā gūtās zināšanas un labākās izejvielas, kas iegūtas ilgtermiņa sadarbībā ar vietējiem zemniekiem. Šogad mērķtiecīgi investējām graudu pieņemšanas jaudas un ātruma palielināšanā, lai aizņemtajiem graudu audzētājiem nebūtu jāstāv rindās. Šobrīd vienas mašīnas apstrādes laiks, ieskaitot laboratorijas izmeklējumus, aizņem kafijas pauzes laiku jeb aptuveni 15 minūtes. Aicinām graudkopjus arī šogad nodot graudus pie mums Iecavā, Bēnē vai Madonā” uzsver Toms Auškāps, Balticovo komunikācijas un attīstības direktors.Balticovo iepērk graudus Iecavā, Madonā un Bēnē. Vairāk informācijas mājas lapā vai sazinoties ar graudu menedžeri – Edgaru Sondoru, +37129452455edgars.sondors@balticovo.lv