Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo saņem balvu kā drosš eksportētājs

16. decembrī norisinājās Latvijas Eksporta un inovācijas balva 2021 apbalvošanas ceremonija, kur tika apbalvoti spēcīgākie Latvijas eksportētājuzņēmumi.

Šogad konkursā "Eksporta un inovācijas balva" tika saņemts rekordliels pieteikumu skaits - 133, bet finālam tika izvirzīti 52 uzņēmumi.

Speciālbalvu "Drošs eksportētājs" no "Attīstības finanšu institūcijas "Altum" saņēma pārtikas ražotājs AS "Balticovo", izcils droša eksporta piemērs.

Paldies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) un Ekonomikas ministrijai par lielo godu, nomināciju un iespēju!