Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo piedālās izstādē Anuga 2021

Oktobra vidū Vācijā, Ķelnē norisinājās vadošā pasaules pārtikas un dzērienu nozares izstāde ANUGA 2021, kurā LR Zemkopības ministrijas organizētajā Latvijas ražotāju kopstendā prezentējām Balticovo jaunumus. Piedaloties izstādē Anuga 2021, galvenie mērķi bija iepazīstināt ar mūsu jaunumiem – proteīna saldējumu un šķidrajiem olu produktiem, kā arī palielināt uzņēmuma atpazīstamību eksporta tirgos. Ne mazāk svarīgi bija iepazīt un izvērtēt pārtikas tirgus attīstības tendences.


Un tā bija arī lieliska iespēja atkal satikt pastāvīgos klientus un sadarbības partnerus, kā arī dibināt jaunus kontaktus klātienē.