Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo izveido biznesa struktūrvienību -Balticovo feeds


Palielinot graudu pieņemšanas jaudas, Balticovo plāno sākt ražot putnu barību mazumtirdzniecībai.

Investējot 5 miljonus eiro, uzsākta jauna graudu elevatora izbūve graudu pieņemšanas punktam Iecavā. Veiktspējas palielināšana nodrošinās iespēju vietējiem zemniekiem nodot saražoto produkciju ātrāk, kā arī ļaus Balticovo iepirkt vairāk graudus. Dējējputnu barības ražošanas paplašināšanai uzņēmums izveidojis biznesa struktūrvienību - Balticovo Feeds.

Pašreiz Balticovo graudaugus iepērk Bēnē, Iecavā un Madonā. Iecavā esošā elevatora  pieņemšanas veiktspēja ir 60 tonnas stundā un kopējā ietilpība - 23 000 tonnas, kas ražas laikā nespēj nodrošināt vēlamo rezultātu, un zemniekiem nākas gaidīt rindā. Saspringtajā ražas laikā jebkāda gaidīšana rada dīkstāvi, turklāt ierobežo maksimāli iespējamo graudu pieņemšanas apjomu. Plānots, ka jaunais elevators kopā ar esošo pieņems graudaugus līdz 360 tonnām stundā, un kopējā ietilpība plānota 53 000 tonnas.

No vietējiem zemniekiem iepirktos graudus Balticovo jau šobrīd izmanto dējējputnu barības ražošanai gan Balticovo putniem, gan vietējiem ražotājiem, no kuriem uzņēmums iepērk brīvos apstākļos turētu vistu olas, kā arī bio olas. Lai paplašinātu sadarbību ar mazajiem olu ražotājiem un graudkopjiem, Balticovo Feeds plāno pārdod gan vistu barību, gan graudaugus nelielos apmēros. 


Uzņēmuma produktu klāstā būs gan kombinētā barība vistām, sojas spraukumi, rapšu rauši un saulespuķu spraukumi, kas ir speciāli vistām izstrādāti produkti, gan iespēja iegādāties graudaugus mazākos apmēros.

Aicinām zemniekus sadarboties, plašāka informācija pieejama šeit:  https://www.balticovo.lv/lv/graudu-iepirkums