Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo ievieš olpudeli

Jaunā dizaina pudeles pilnībā aizstās agrāk Balticovo izmantoto kantainās formas pudeles, kuru uzņēmums ieviesa 2013. gadā lai apgādātu ēdināšanas uzņēmumus ar šķidrajiem olu produktiem. Izvēršoties šķidro olu produktu mazumtirdzniecībai, moderns iepakojums kļuva vēl svarīgāks. Tāpēc ejot kopsolī ar laiku un prognozējot patērētāju pieaugošās vajadzības, pieņēmām lēmumu atteikties no līdz šim izmantotā iepakojuma un radīt ko unikālu, tikai priekš Balticovo.

Jauno pudeli ir ērtāk izmantot: vieglāk noturēt rokā, korķa atvēršana un aizvēršana kļuvusi vieglāka un ērtāka. Jaunajā pudelē ir samazināts šķidruma virsmas laukums un mazāks neaizņemtais tilpums, kas labvēlīgāk ietekmē bakterioloģisko rādītājus šķidro olu produktu derīguma termiņa beigās.

1 kilograma iepakojums, šobrīd, uzņēmumā ir mazākā šķidro olu produktu pārdošanas vienība no plašā Balticovo iepakojumu klāsta. Lielākais “iepakojums” ir īpaša 25 tonnu cisterna, ar kuriem veicam produktu piegādes klientiem Eiropā. 1 kilograma pudele tiek izmantota vairāk kā 27 dažādu Balticovo šķidro olu produktu ražošanā, taču veikalos nonāk tikai tie produkti, kas ir paredzēti izmantošanai mājsaimniecībās. Baltijas veikalos tie ir olu baltums un pankūku mīkla. Šķidro olu ražošana Balticovo produktu portfelī veido vienu piekto daļu no kopējiem uzņēmuma ienākumiem. 2016. gadā, šķidros olu produktus Balticovo eksportēja uz 18 valstīm.

AS “Balticovo” komercdirektors Toms Auškāps komentējot jauno iepakojumu norāda:

 -“Pudeles dizains ir inovatīvs, kādu neizmanto citi ražotāji pasaulē - Balticovo jaunās pudeles forma stāsta par uzņēmumu un produkta izcelsmi. Dizaina unikalitāte ir jaunās pudeles īpatnējā forma, kas nemainīgi no skata punkta atgādina par cilvēcei vienu no vissenāk zināmo formu – olu!”

 

###

Par AS „Balticovo”

 

AS „Balticovo” ir uzņēmums ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot līdz 70% no saražotās produkcijas. Ražotnē notiek pastāvīga produktu kvalitātes kontrole stingrā veterinārā uzraudzībā. Uzņēmuma īpašnieks ar 95% uzņēmumu akciju – Latvijas pilsoņiem piederošais „BCO”. Šobrīd Ziemeļeiropas valstu vidū AS „Balticovo” ir olu un olu produktu ražošanas nozares līderis. Strādājošo skaits 2016.g. – 246 darbinieki. Uzņēmuma apgrozījums 2015. gadā – 45,9 milj. eiro. Uzņēmuma ganāmpulka lielums: 2,4 miljoni dējējvistu. 2016. gadā Latvijas Darba devēju konfederācija uzņēmumu atzina par labāko darba devēju Zemgalē. Uzņēmums ir atzīts kā viens no Latvijas vērtīgākajiem Latvijas uzņēmumiem desmitgadē (2006-2015.g.) AS „Balticovo” ir saņēmusi ISO 9001, ISO 22 000, BRC kvalitātes standartu apliecinājumus. 2016. gadā uzņēmums saņēma prestižo “Ruban d’Honneur” apbalvojumu Eiropas biznesa lielākajā konkursā “European Business Awards”. Uzņēmuma pārvaldībā ieviests ISO 31 000 standarts. AS „Balticovo” atrodas Latvijā, Iecavas novadā.