Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo- Ģimenei draudzīga darba vieta

Lai veicinātu ikviena veida darba devēju rūpes par savu darbinieku spēju harmonizēt savu privāto ģimenes un profesionālo darba dzīvi, kopš 2020. gada Sabiedrības integrācijas fonds ir uzsācis izstrādāt un ieviest programmu “Ģimenei draudzīga darbavieta”.  

Šo statusu "Ģimenei draudzīga darba vieta" Balticovo saņem jau otro reizi un par to ir liels prieks un  gandarījums.  Balticovo savā ikdienas darbībā meklē iespējas arvien uzlabot darba un privātās dzīves līdzsvara veicināšanas pasākumus.

 Esam patiešām priecīgi, ka mūs atzinīgi novērtē arī ārējie eksperti – esam saņēmuši “Ģimenei draudzīgs uzņēmums” statusu, kuru pēc uzņēmuma darba vides izvērtējuma piešķir Sociālais integrācijas fonds!