Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Balticovo Feed piedāvā iegādāties kvalitatīvu putnu barību

Balticovo rūpējas par savām dējējvistām, tādēļ jau izsenis putnu barību ražo paši, iepērkot izejvielas no vietējiem zemniekiem, lai nodrošinātu putniem ne tikai sabalansētu uzturu, bet arī pārliecinātos par katra grauda un rapšu sēklas kvalitāti.

Lai vairotu kvalitatīvas barības pieejamību un uzlabotu vistu labturību nozarē, Balticovo izveidotā struktūrvienība Balticovo Feed piedāvā arī citiem putnkopjiem iegādāties rūpīgi izstrādāto un sabalansēto barību.


Barības veidi tiek sagatavoti, pamatojoties uz putna vajadzībām atkarībā no vecuma un ietver

kviešus, sojas spraukumus, saulespuķu spraukumus, kukurūzu, miežus, auzu klijas, kaļķakmens atsijas, rapšu eļļu, monokalcija fosfātu un sāli.


Barība tiek pielāgota vecuma putniem:

  • 1-3 nedēļas veciem putniem
  • 4-8 nedēļas veciem putniem
  • 9-16 nedēļas veciem putniem
  • 16 -18 nedēļas veciem putniem
  • 33 nedēļas veciem putniem
  • 34-49 nedēļas veciem putniem
  • 50-65 nedēļas veciem putniem

 

Barību iespējams iegādāties Balticovo ražotnē Iecavā 20 kg un 1 t iepakojumos, iepriekš vienojoties par saņemšanas laiku. Atsevišķi vienojoties, iespējama arī barības piegāde.

 

Graudkopjiem piedāvājam ātru graudu pieņemšanu Iecavā, Bēnē un Madonā, nodrošinot ātru graudu pieņemšanu un savlaicīgu apmaksu.Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena:
08:00-17:00

Sestdiena - Svētdiena: brīvs


Kontakti - https://www.balticovo.lv/lv/graudu-iepirkums