Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

AS „Balticovo uzvar „European Business Awards” konkursā

„Pamatoti lepojamies, ka esam izvēlēti kā nacionālie čempioni, lai pārstāvētu Latviju. EBA ir prestiža atzinības un atpazīstamības veicināšanas platforma visdinamiskākajiem Eiropas uzņēmumiem, kas spēj demonstrēt EBA pamatvērtības – panākumus, inovatīvu pieeju biznesam, sociālu atbildību un starptautiska mēroga domāšanu. Mūsu uzņēmumā ražotās olas un olu produkti ir veselīgi, droši un dabiski. Esam saņēmuši apsveikumu no EBA ģenerāldirektora Adriana Tripa.  Tagad gaidām nākamo konkursa posmu, kurā par sevi informēsim žūriju  plašāk un dziļāk.”

AS „Balticovo” ražotās olas un olu produktus izmanto patērētāji un ražotāji astoņpadsmit valstīs – sabiedriskā ēdināšanā, konditorejas izstrādājumu ražošanā, globāla un lokāla rakstura vairumtirdzniecībā. Nesen tika uzsākts eksports uz ASV, kuru bija skārusi putnu gripas izraisītā krīze. AS ‘Balticovo” eksportē līdz 70% no savas produkcijas.

Tuvāka informācija par European Business Awards vietnē www.businessawardseurope.com  un www.rsmi.com

2014/2015 gada EBA sacensībās piedalījās visas Eiropas Savienības valstis, kā arī Turcija, Norvēģija, Šveice, Serbija un Maķedonija.

 

Par AS "Balticovo"

AS „Balticovo” ir uzņēmums ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi olu un olu produktu ražošanā. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot līdz 70% no saražotās produkcijas. Ražotnē notiek pastāvīga produktu kvalitātes kontrole stingrā veterinārā uzraudzībā. Bāzes uzņēmums putnu fabrika „Iecava” dibināts 1972. g., SIA „Balticovo” – 1993. g. Īpašnieks ar 95% uzņēmumu akciju – Latvijas pilsoņiem piederošais „BCO”. Šobrīd Ziemeļeiropas valstu vidū AS „Balticovo” ir olu un olu produktu ražošanas nozares līderis ar tirgus daļu Latvijā ap 40%. Uzņēmuma reorganizācija uzsākta 2004. gadā. Strādājošo skaits 2015.g. – 210 darbinieki. AS „Balticovo” ir saņēmusi ISO 9001, ISO 22 000, BRC un IFS kvalitātes standartu apliecinājumus. Uzņēmuma pārvaldībā ieviests ISO 31 000 standarts. 2010. g. zīmols „Balticovo” iekarojis otro vietu „Mīlētāko pārtikas zīmolu” topā, kā arī atzīts par efektīvāko lauksaimniecības produkcijas ražotāju Baltijā un otru eksportspējīgāko uzņēmumu Latvijā. AS „Balticovo” atrodas Latvijā, Iecavas novadā.

Papildu informācijai: www.balticovo.lv, www.facebook.com/balticovo, @balticovolv un Liāna Bokša, e-pasts: lianaboksa@inbox.lv