Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

AS “Balticovo” svin savu 47. pastāvēšanas gadadienu

AS «Balticovo» ir nozares eksperts visā Baltijā, kas savas darbības laikā ir nemitīgi attīstījis ne vien savu ražotspēju, bet arī tās kvalitāti, piekopjot ilgtspējīgu domāšanu savas produkcijas realizēšanā. Ejot līdzi laikam un pieprasījumam un pielietojot modernākās tehnoloģijas, uzņēmums saņēmis VARAM atzinību par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībai, kā arī nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu. Turklāt AS “Balticovo” nu jau atkārtoti atzīts par vienu no labākajiem darba devējiem Zemgales reģionā.

“Pirms 47 gadiem retais būtu iztēlojies apjomus, kādos “Balticovo” ražotnē darbojamies šobrīd. Turklāt, sekojot līdzi pasaules tendencēm, esam arī nonākuši pie agrāk šķietami neiespējamām inovācijām - tādām kā automātiskas iekraušanas sistēmas vai olu testēšanas ierīces,” uz uzņēmuma darbības vēsturi atskatās Toms Auškāps, AS “Balticovo” Komunikācijas un attīstības direktors. “Neskaitot ražošanas procesus, esam arī gājuši tālu ceļu produkcijas piedāvājumā, kļūstot par celmlauzi dažādiem olu produktiem, kas jau ir plaši pieprasīti visā pasaulē. Un kā vienu no būtiskākajiem mūsu uzņēmuma pieturas punktiem noteikti varam atzīmēt šīsvasaras Madonas brīvās turēšanas vistu kūts atvēršanu, kas lieliski atspoguļo uzņēmuma spēju apmierināt patērētāju prasības un, protams, rūpēties par putnu labturību. Šādi attīstības soļi tikai paplašina skatu nākotnē, kurā noteikti iezīmējies arvien vairāk iespēju, ko mums sniedz tehnoloģijas.”