Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

A/S “Balticovo” saņem VARAM īpašo atzinības rakstu par ieguldījumu reģiona attīstībā

Šogad Balticovo lepojas ar divām uzvarām. Pēc ilgākas pauzes piedaloties, ir iegūta bronzas godalgu, par ko esam īpaši pateicīgi  visiem Balticovo darbiniekiem – to ieguldījums un kvalitatīvais darbs tiek novērtēts. Savukārt īpašs prieks ir par VARAM piešķirto atzinības rakstu. Augsti vērtējam vietējo kopienu, kurā darbojamies un vēlamies augt kopā ar to, tāpēc lepojamies, ka mūsu spēks nāk no Latvijas reģioniem – Iecavas, Madonas un Daugavpils. Piedalīšanās indeksa novērtējumā pāsam uzņēmumam ļoti palīdzēja saprast savas stiprās puses un noteikt rīcības laukus, kuros vēl vajadzētu pastrādāt. 

“Atbildīgas biznesa nedēļas” ietvaros VARAM ministrs Jānis Pūce “Balticovo” pasniedza atzinības rakstu par ilgtspējīgu uzņēmējdarbības pieeju un nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu. Uzņēmums ir investējis vairāk nekā 8 miljonus eiro ārpus sprostiem turētu vistu olu ražošanas attīstībā Iecavā un brīvās turēšanas kūtī Madonā, ar astoņu hektāru plašu pastaigu laukumu, katrai vistai atvēlot četrus kvadrātmetrus lielu platību, kā arī nodrošinot pastaigu laukumu. Tāpat “Balticovo” jau divus gadus pēc kārtas ir atzīts par trešo labāko darba devēju Zemgales reģionā.