Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

AS “Balticovo” atzīts par trešo labāko darba devēju Zemgales reģionā

“Mūs priecē ne vien šogad iegūtais tituls, bet arī tas, ka spējām noturēt savas pozīcijas un viens no labākajiem darba devējiem esam jau otro gadu pēc kārtas. Tas ļauj gūt pārliecību par uzņēmuma pareizo virzību, stiprinot darbinieku darbinieku labklājību,” par apbalvošanas rezultātiem stāsta Toms Auškāps, Balticovo komunikācijas un attīstības direktors. “Rūpes par darbiniekiem mūsu ražotnē esam nostādījuši vienlīdz augstā līmenī ar produktu ražošanas kvalitāti, jo uzskatām, ka šīs divas vērtības viena bez otras nevar pastāvēt. Tādēļ vēl jo vairāk ir patiess gandarījums par novērtējumu, kas kalpo arī kā iedvesma, turpināt uzlabot darbinieku apmierinātību. Paldies respondentiem par augsto novērtējumu un organizatoriem par doto iespēju katram uzņēmumam paskatīties uz sevi no malas!”

Uzņēmums “CV-Online Latvia” uzvarētājus noskaidrojis, veicot vērienīgu aptauju, kas notiek jau 8. gadu pēc kārtas. Kopumā aptaujā “TOP darba devējs 2018” piedalījās gandrīz 8 000 respondentu, kas ne vien balsoja par labāko darba devēju gan Latvijā, gan atsevišķos Latvijas reģionos, bet arī noteica līderus dažādās nozarēs, tostarp finanšu, tirdzniecības, ražošanas u.c. jomās.