Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

Produktu "SEŠPAKA" radījuši studenti

Produkts SEŠPAKA un tā iepakojums ir tapis @Demola Latvija programmas ietvaros, kur studentu komandas pēta un izstrādā risinājumus uzņēmumu un organizāciju definētām problēmsituācijām.

2021. gadā studentiem tika piedāvāts projekts "Eggcellent idea  withBalticovo", kura galvenais uzdevums bija radīt jaunu olu produktu vai sagatavot/pasniegt olu vai olu produktu idejas, ar komerciālu potenciālu un galvenā mērķauditorija – jaunieši. Ideja izveidot veselīgu un trendīgu uzkodu/maltīti un/vai olu piegādi vai pagatavošanu.

Dalība programmā ir vērtīga iespēja uzņēmumiem pozicionēt sevi topošo speciālistu acīs kā labu un uz inovācijām vērstu darba devēju. Tā ir arī iespēja izveidot kontaktus ar motivētiem un talantīgiem studentiem un, iespējams, turpināt sadarbību ar viņiem pēc programmas noslēgšanās.

Sešpakā ir 6 gabali kūtī dētas vistu olas ( 2. nr.)  un šis produkts ierobežotā daudzumā ir noperkams veiklau tīklā TOP visā Latvijā.