Šī tīmekļvietne izmanto sīkdatnes (cookies). Sīkdatnes ir mazas burtu un skaitļu datnes, kas tiek lejupielādētas un saglabātas jūsu datorā vai citā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī, planšetdatorā), un saglabātas jūsu tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Tās var izmantot, lai sekotu līdzi, kādas lapas vietnē apmeklējat, lai saglabātu jūsu ievadīto informāciju vai atcerētos jūsu izvēles, piemēram, valodas iestatījumus, vietnes pārlūkošanas laikā.

No Latvijas laukiem tavā virtuvē

Aicinām darbā
papildspēkus

Graudu iepirkums

No Latvijas laukiem tavā virtuvē

Aicinām darbā
papildspēkus

Graudu iepirkums

“Balticovo” strādā kopš 1972. gada un šobrīd ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā – mūsu vistas gadā izdēj vairāk nekā 600 miljonu olu. Uzzināt vairāk

Produkti vairumtirdzniecībai

Piedāvājam augstas kvalitātes olu produktus un olas tirdzniecības tīkliem, HoReCa sektoram, pārtikas ražošanas uzņēmumiem un citiem klientiem.

Kas ir “Balticovo”?

“Balticovo” strādā kopš 1972. gada un šobrīd ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā – mūsu vistas gadā izdēj vairāk nekā 600 miljonu olu.

Aktualitātes

Mums rūp tas, kas rūp jums

Garšīgs un veselīgs – tāds ir ēdiens, kuru vēlamies baudīt brokastīs, darba pusdienās, svētku vakariņās un tad, kad vienkārši sagribas “kaut ko uzkost”. Ieskaties receptēs un padomos, ko ir radījuši gardēži kopā ar uztura speciālistiem. Varbūt tieši šeit atradīsi savu jauno iecienītāko ēdienu.Ikdienai

Pagaršot

Svētkiem

Pagaršot

Rītam

Pagaršot

GRAUDU IEPIRKUMS

Iepērkam graudus un rapšu sēklas dējējvistu barības ražošanai. Dējējvistu sabalansēts uzturs ir visu panākumu atslēga, tādēļ Balticovo vistu barība dažādās proporcijās satur kviešus, kukurūzu, miežus, rapšu raušus, saulespuķu un sojas spraukumus, rapšu eļļu, raugu un citas dabiskas, organiskas barības piedevas. Barību ražojam paši, lai pilnībā kontrolētu sastāvdaļas, nodrošinot kvalitatīvu, veselīgu, drošu un gardu olu produkciju.