This website uses cookies. Cookies are small alphanumeric files that are downloaded and stored on your computer or other device (eg mobile phone, tablet) and stored in your web browser when you visit a website. They may be used to keep track of which pages on the website you visit, to store information you have entered or to remember your preferences, such as language settings, as you browse the website.

"Lielās brokastu olas" lielām dienām un lieliem rītiem!

Viens no pircēju iemīļotākajiem Balticovo produktiem "Lielās brokastu olas" ir atgriezies veikalu plaukots ar jaunu un pavasarīgu iepakojuma dizainu. Iepriekšējo Re-pet caurspīdīgo plastmasas iepakojumu ir nomainījis gaišs un elegants kartona iepakojums. Iepakojumā iepakotas 10 gb bēšas vai brūnas krāsas kūtī dētas jeb ārpus sprostu apstākļiem dētas vistu olas, kuras marķētas ar ciparu "2" . 

Produkta nosaukums "Lielās brokastu olas"  jau pats pasaka priekšā, ka tās ir L izmēra olas, kur vienas olas svars  ir no 63 - 72g. 

Olas ar bēšas krāsas čaumalu būs iespējams nokrāsot tik pat labi kā baltas krāsas olas, tādēļ šajās Lieldienas olu krāsošanai iesakām izvēlēties Lielās brokastu olas.


Balticovo Lielās brokastu olas var iegādāties lielājakos veikalu tīklos visā Latvijā.